boxy samochodowe

Jak wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak faktycznie każda pora jest korzystna na to by zażyć odrobinę odpoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną czasami zdarza się, że ciężko jest ulokować wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się zapytanie, czym wypada się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by cieszyć się spokojną oraz komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

Northline Tirol 420 Wing White Black

Właściwy dobór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, którego nie będziemy żałować wypada wziąć pod uwagę parę ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie należy ogłosić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu w następstwie tego najpierw trzeba się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współbrzmieć. Należytym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodajże najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a na domiar tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.